Greenhorns a Jan Vyčítal - patrony várky piva pro Den Kozla

Greenhorns a Jan Vyčítal se stali patrony várky piva pro Den Kozla

Přesně měsíc před začátkem 23. ročníku Dne Kozla, tradiční slavnosti velkopopovického piva, uvařili sládci malebného středočeského pivovaru poctivou várku oblíbeného ležáku. Kozel jím odmění všechny návštěvníky, kteří se v sobotu 13. června přijdou do pivovaru pobavit. Na založení várky dohlédli obchodní sládek velkopopovického pivovaru Vojta Homolka a patron speciální várky skupina Greenhorns v čele se zpěvákem a milovníkem dobrého českého piva Janem Vyčítalem, kteří na Dni Kozla vystoupí.

„Pivo známe hlavně už čepované do půllitru, takže je pro nás zajímavé být teď pro jednou při tom, když vzniká. Je hezké vidět, že tady drží tradiční řemesla i pivovarské rituály a je to myslím na Kozlovi znát. Přejeme našemu pivu pořádný říz a vyváženou chuť, prostě aby všem, co na Den Kozla dorazí, zachutnalo,“ popřál pivu úspěch Jan Vyčítal

Mimo Jana Vyčítala a Greenhorns, kteří letos slaví 50 let existence kapely, vystoupí na Dni Kozla například skupiny Buty a Mig 21, nebo písničkář Jiří Schmitzer a kromě hudebních vystoupení je pro návštěvníky jako každoročně přichystána celá řada atrakcí a překvapení. Vstup na akci bude zdarma.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum