Velikonoční prohlídka Pivovarského muzea

Pivovarské muzeum v Plzni připravilo na velikonoční víkend 4. a 5. dubna speciální velikonoční prohlídky. Návštěvníci se mohou těšit nejen na spoustu zábavy a skvělou velikonoční atmosféru, ale také na soutěže v podobě házení vajec či poznávání rostlinek. Každý odejde domů s trofejí v podobě vlastní a jedinečné velikonoční dekorace. Dospělí si mohou navíc sváteční den zpříjemnit ochutnávkou čepovaného piva Pilsner Urquell, podávaného přímo na valečce.

31. března 2015 - Pivovarské muzeum v Plzni nabízí možnost jak příjemně strávit volný čas během velikonočního víkendu. Pro návštěvníky je připravena speciální prohlídka, kterou doprovodí soutěže s velikonoční tématikou.  Historickou budovu právovárečného domu ozdobí tradiční velikonoční motivy, které navodí jarní atmosféru.

Prohlídky budou doprovázeny soutěžemi, ve kterých si účastníci mohou změřit síly v hodu vejcem nebo zkusit své znalosti v poznávání bylinek. Za pěkného počasí se zvídaví návštěvníci také naučí, jak se dají změřit historické hradby. Ty se právě za Pivovarským muzeem dochovaly ve své nejkompaktnější podobě. „Oba dva dny navíc bude v muzeu i paní malérečka a návštěvníci si budou moci pod jejím vedením namalovat vlastní velikonoční kraslici,“ zve na program Vendula Hnojská, historička Pivovarského muzea v Plzni.

Historické prostory Pivovarského muzea budou v jarním velikonočním hávu přístupné zájemcům v sobotu a neděli 4. a 5. dubna od 10 do 18 hodin. Velikonoční prohlídka stojí 70 Kč pro dospělého, 50 Kč pro děti, studenty a seniory. Pro osoby starší 18 let zahrnuje ochutnávku plzeňského ležáku Pilsner Urquell.

Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum